header logo sekt

FAJNOVÝ CATERING

Nielen naše netradičné kanapky, ale aj raňajky, obedy, večierky, či v office, doma alebo na oslave s priateľmi.

Rozmaznáme vaše chute

Poznáte túto vetu : “Však je to iba jedlo!” Tak to u nás počuť určite nebudete. My v Sekte nevytvárame iba menu, snažíme sa vytvoriť zážitok, pretože sami takéto udalosti milujeme. Či už je to kreatívne menu, personalizovaná tématika alebo dekorácia, stále hľadáme niečo, čím to “iba jedlo” pre Vás obzvláštnime. Spoliehame sa na čerstvosť a sezónnosť potravín, na naše receptúry a nielen overené, ale aj nové chute. A čo nás teší najviac? To Vaše “wau” a “mňam”!

ponuka našich CATERINGOVých služieb

Raňajky

Raňajkové cateringy sú naša láska! Nič nie je krajšie ako voňavé pečivo a pohár mimosy v ruke. Okrem tradičných bufetových stolov ponúkame aj teplé raňajky formou live cookingu priamo u Vás vo firme, na terase alebo doma.

Obedy

Firemné, rodinné či obedy s priateľmi, ktoré bavia. Už žiadne fádne jedlá, len radosť z kvalitného a chutného jedla, ktoré Vás naplní energiou a dobrou náladou. Od klasického menu až po fancy business obed.

Večierky

Jedlo na večierkoch nemusí byť nuda. Pripravíme Vám tradičné pochúťky ale aj moderné gastro hity. Vy sa bavíte, my makáme. Vyskúšajte: live cooking stations, degustačné menu, candy bar, burger bar, interaktívne stánky.

Chlebíčkové boxy

Urobte z každého stretnutia výnimočnú udalosť s našimi elegantnými mini krabičkami plnými čerstvých chlebíčkov. Tieto pochúťky sú ideálne pre malé oslavy s rodinou či priateľmi.

TAKTO VYZERAJÚ NAŠE FAJNOTKY

POĎME SPOLU(PRACOVAŤ)

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.